Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zwroty / Wymiany / Reklamacje

ZWROTY (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

Otrzymany towar możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Zwracany towar nie powinien nosić żadnych śladów użytkowania. Rezygnacji możesz dokonać z całości zamówienia lub z jego części. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności. Przy zwrocie tylko części zamówienia koszty dostarczenia zwracamy proporcjonalnie do ilości zwracanych towarów (np. przy zwrocie połowy zamówienia zwracamy połowę kosztów dostarczenia). Należność za zakupiony towar zwrócimy Ci najszybciej jak to możliwe (maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych, licząc od dnia odebrania przesyłki). Należność za zwrócone towary wpłacimy na Twój rachunek bankowy lub na kartę płatniczą, jeżeli została użyta do opłacenia zamówienia.

Zwrotu towaru można dokonać wybierając jedną z dwóch opcji:

I Opcja dostępna dla klientów zarejestrowanych
Korzystając z przesyłki sklepu (Poczta Polska). Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 9,00 zł przy czym nie musisz jej płacić na poczcie - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar.

Instrukcja:

 1. Zaloguj się na swoje konto w www.MotoFanStore.pl
 2. W prawym górnym rogu strony przejdź do zakładki "Twoje konto", a następnie kliknij "Dodaj zwrot".
 3. Wybierz z listy zamówienie, z którego chcesz dokonać zwrotu, a następnie zaznacz towar, który chcesz odesłać.
 4. Wybierz spsoób zwrotu towaru - "Skorzystam z przesyłki zwrotnej opłaconej przez sklep".
 5. Wybierz formę zwrotu należności "Saldo" lub "Przelew" (należy podać numer konta bankowego, na które ma być zwrócona należność).
 6. Dodaj zgłoszenie zwrotu.
 7. Wydrukuj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi.
 8. W celach formalnych prosimy również o dołączenie dowodu zakupu (np. paragonu).
 9. Podpisz się na formularzu i udaj się do najbliższej placówki Poczty Polskiej. Nie może to być agencja pocztowa oraz punkty partnerskie współpracujące z Pocztą Polską.
 10. Nic nie płacisz w okienku Poczty za przesyłkę. Opłatę za nadanie ureguluje nasz sklep.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat prosimy kliknąć tutaj.

II Opcja dostępna dla klientów niezarejestrowanych
Zwracany towar należy odesłać na adres naszej firmy:

R2
ul. Morwowa 32b
10-337 Olsztyn
tel 89 526 92 19

Do przesyłki dołącz dowód zakupu i podpisany formularz zwrotu (odstąpienie od umowy) dostępny tutaj: Wzór do pobrania.pdf

WYMIANY

Krótka instrukcja procedury wymiany:

 1. Złóż nowe zamówienie. W polu "Informacje dla sklepu" wpisz "WYMIANA".
 2. Do przesyłki dołącz dowód zakupu i podpisany formularz wymiany (Wzór do pobrania.pdf).
 3. Odpowiednio spakowaną paczkę wyślij na adres sklepu:

  R2
  ul. Morwowa 32b
  10-337 Olsztyn
  tel 89 526 92 19


REKLAMACJE

W przypadku otrzymania towaru wadliwego lub uszkodzonego przysługuje Ci prawo do reklamacji. Reklamację można zgłosić korzystając z działu reklamacji znajdującego w panelu administracyjnym klienta lub skorzystać z formularza znajdującego się poniżej:

Formularz reklamacji.pdf

Odsyłając reklamowany produkt pamiętaj o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu go przed ewentualnym uszkodzeniem. Reklamowany towar należy wysłać na poniższy adres:

R2
ul. Morwowa 32b
10-337 Olsztyn
tel 89 526 92 19

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Twojej reklamacji i powiadomimy Cię drogą mailową o jej rozpatrzeniu. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na Twoją korzyść naprawimy lub wymienimy reklamowany towar na pełnowartościowy. Zwrócimy Ci także koszty związane z odesłaniem reklamowanego produktu (wyliczone w oparciu o cennik Poczty Polskiej dla paczek pocztowych ekonomicznych). W przypadku braku towaru na wymianę zwrócimy Ci należność za odesłany towar najszybciej jak to możliwe (w ciągu 5 dni roboczych od momentu rozpatrzenia reklamacji). Należność za zwrócone towary wpłacimy na Twój rachunek bankowy lub na kartę płatniczą, jeżeli została użyta do opłacenia zamówienia.

/>
pixel